Ana Sayfa » İlişkiler » Flört İle Konuşulacak Konular *Sorular & *Cevaplar

Flört İle Konuşulacak Konular *Sorular & *Cevaplar

Flört ile konuşulacak konular hakkında zorluk çekiyorsanız, bu yazı sizler için harika bir pusula olacaktır. Verdiğimiz önerilere dikkatle uyarsanız kendiniz yeni sohbet konuları bir bulacaksınız. Sadece kendinizi kasmadan rahat bir biçimde kendinizi ifade etmeniz gerekiyor. Eğer hazırsanız işte flört ile konuşulacak konular hakkında merak ettiğiniz her şey…

Flört İle Konuşulacak Konular *Sorular & *Cevaplar Haberler İlişkiler

Flört ile Konuşulacak Konular

Hangi Konuyu Konuşursanız Konuşun Samimi Olmaya Dikkat Edin

Flört ile konuşulacak konular hakkında bilgi vermeden önce bir hususa dikkat çekmek istiyoruz. Karşınızdakine ( erkek veya kadın fark etmez ) konu ne olursa olsun samimi olmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü, eğer konuşulacak konu hakkında samimi ve içten olmazsanız sohbet yapmacık bir hal alabilir.

Bu nedenle flört ile konuşurken, samimi olarak konuşmak en doğrusudur. Eğer ki konuşurken karşımdaki kız şu tip erkeklerden hoşlanıyor deyip o tipe bürünmeye çalışırsanız, gün geçtikçe işin içinden çıkamayacak bir duruma gelirsiniz. Bunu önlemek için de fazla abartmadan sadece olduğunuz gibi davranmanız önemlidir.

Flört Aşamasında Konuşulacak Konulardan Biri ”Kendini Kısaca Tanıt”

Flört aşamasında konuşulacak önemli bir konu kendini kısaca tanıtmaktır. Karşındaki hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyecektir flörtünüz. Bu sebeple de kendiniz hakkında ona ufak ufak bilgiler verin. Ancak bu konuda dozu kaçırmamak çok önemli. Kendimden bahsedeceğim derken sürekli kendiniz hakkında konuşmak olayından bahsetmiyoruz kesinlikle.

Flört ile Konuşulacak Konular Düşünürken Kendinizi Tanıtma Konusunda Kısa Ve Öz Olmaya Dikkat Edin!

Flört ederken en önemli hususlardan biri karşılıklı olarak birbirini kabaca tanımaktır. Tamamen bir tanımadan bahsetmiyoruz kesinlikle. Yıllar geçse de onu tam olarak tanımamış olabilirsiniz. Ancak flört aşamasını flört yapan şey birbirinize uygun olup olmadığınıza karar vermedir. Bu sebeple de karşımda kim? Nelerden hoşlanır? Kaç yaşında? Okuyor mu? Çalışıyor mu? gibi sorulara yanıt arıyor olmanız çok normal.

Karışınızda bulunan erkeğin ya da kadının aklındaki soru işaretlerini, konuşurken biraz azaltmanız gerekiyor. Yoksa sırlar ve gizemler içinde bir flört dönemi geçirmiş olursunuz. Bunu istemezsiniz öyle değil mi? Bu nedenle konuyu ufak ufak kendinize çekebilirsiniz. Şurada okuyorum, şurada çalışıyorum gibi gibi..

Ancak tüm bu sohbetleri yaparken, onun sıkılmamasına da özen göstermeniz gerekiyor. Aslında çok hassas bir teraziden bahsediyoruz. Eğer kendinizden sürekli bahsedip, sürek ben ben ben ben diye anlatırsanız çok büyük ihtimalle karşınızdaki sıkılacaktır. Bu nedenle de kendini anlatırken dozajında olmasına dikkat etmeniz ilk aşamada çok önemlidir.

Flört Aşamasında Konuşulacak Konular Arasında Çok İlerideki Planlar Yer Almamalı!

Flört aşamasında konuşacak konular adlı yazımızda asla konuşmamanız gereken kısımlara da değineceğiz. Öncelikle ilk buluşma geçirdiniz mi yoksa hala mesaj üzerinde bir sohbet mi sürdürüyorsunuz bilmiyorum. Ama endişelenmeyin iki olasılığa uygun olarak değerlendirme yapacağız.

Öncelikle ilk buluşmada karşılıklı olarak birbirinizden iyi bir etkileşim aldığınızı düşünelim. Bu aşamadan sonra sohbet konularınızı biraz daha genişletebilirsiniz. Ancak bu kısım flörtler için daha farklı algılanabiliyor. O anın heyecanı ile hayallere dalıp gidebiliyorlar. Bu sebeple de çok ilerisi hakkında şeyler konuşabiliyorlar. Aman ha buna çok dikkat etmeniz gerek.

Flört İle Konuşulacak Konular Arasında Evlilik Bulunmuyor. Aman Dikkat!

Yazıyı hep kızlar okuyor gibi düşünmeyelim bu kısmı da erkekler tarafından düşünüp yazalım istedik. Şimdi biraz düşünmenizi istiyorum. Flört ettiğiniz kızla her şey güzel gidiyor. İlk buluşmanız da gayet güzel biçimde geçti. Erkek tarafından hemen daha fazla adım atmalıyım düşünülebilir. Ancak bu sakıncalı bir durum. Siz flört ettiğiniz kızla gelecek ile ilgili şeyler konuşurken, onu geleceğinizde görmek istediğiniz mesajını vermek istiyor olabilirsiniz.

Ancak bu durum karşıdan çoğu zaman pek de böyle anlaşılmıyor. Erkek gelecek hakkında kızla bu denli sohbet ederken, bir süre sonra kızın aklında ne bu acele soruları yankı buluyor. Ve unutmamanız gereken bir başka nokta da şu. Siz bu denli gelecek, evlilik planlarınız hakkında sohbet ederken karşınızdaki de acaba herkesle bu kadar samimi mi izlenimi vermiş olabiliriniz.

Kızla Konuşulacak Konular

Özellikle daha önce bir flört tecrübesi yaşamamış ya da etrafında kız arkadaşı pek bulunmayanların en dertli olduğu konuların başında gelir. Kızla konuşulacak konular aslında çok fazla başlık altında toplanabilir. Ancak bu sohbet konuları hususunda oldukça dikkatli olmanız gereken şeyler de bulunuyor. Konular, daha yüzeysel derinlere inilmeden konuşulmalıdır örneğin. Sizler dikkat etmeniz gereken konular hakkında bilgi sahibi değilseniz size harika bir haberimiz var. Biz hepsini sizler için derledik. Yazımızı takip et ve tüm bu incelikleri kaçırma!

En sevdiği yemek nedir?

Kızla konuşulacak konular başlının altında en kolay toparlanacak bir soru, en sevdiğin yemek sorusu. Oldukça risksiz olduğu için sohbet de çok rahat akar gider. Eğer siz de flört döneminde konuşacak konu bulamıyorsanız bu soru ile sohbeti başlatabilirsiniz.

En sevdiğin yemek ne sorusu flört döneminde konuşulacak en yumuşak tonlu sorulardan biri. Çünkü karşınızdakinde olumsuz bir etki bulundurma ihtimaliniz çok çok az. aşağıda inceleyeceğimiz diğer sorular gibi pek bir riski de bulunmuyor. Riski bulunmadığı karşınızdaki hakkında bilgiler önemsediğinizi de ifade ediyor. Bu nedenle bu soru ile sohbete girmeniz sizi bir adım öne taşıyabilir.

Boş Zamanlarında Neler Yaparsın?

Boş zamanlarında neler yaparsın sorusu da kızla konuşulacak joker sorulardan biridir. Sohbet etmekte zorlanıyor iseniz bu soru size uygun olacaktır kesinlikle. Özellikle de bu şekilde bir soru sormak içinde bir sürü başka konuşmaya değer konuyu da içinde barındırıyor. Ancak sadece direkt olarak bu soruyu sormamanız gerekiyor. Gelin konuşmaya nasıl gireceğinizi inceleyelim.

Flört ile konuşulacak konular konumuza devam ediyoruz. Boş zamanlar hakkındaki bir soru karşı taraf hakkında bir sürü bilgiyi de beraberinde getirir. Konuşmaya değer oldukça kıymetli bilgilerden bahsediyorum. Az önce bu sorunun pat diye sorulmaması gerektiğinden bahsettik. Yoksa çok sıradan bir hal alabilir. Soruyu sormak istiyorsanız sohbet devam derken konuyu yakaladığınız an sormanız gerekir.

Boş zamanlar sorusunun sohbet devam ederken sorulması gerektiğini söyledik. Sadece bir soru işe gerek sosyal hayat gerek iş hayatı gerek ise okul hayatı hakkında uzun bilgiler edinebilirsiniz. Siz boş zaman diye soruyu sormuşsunuzdur ama flörtünüz boş zamanının olmadığından ve bunun sebeplerinden bahseder. Gördünüz mü tek bir soru ile konu nereye geldi.

Soruyu kullanırken tek dikkat etmeniz gereken noktanın sohbet devam ederken uygun zamanla ile sorulması gerektiğini unutmayın. Bu bilgileri hatip ederseniz karşınızdaki hakkında oldukça bilgi sahibi olacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

En çok ne tür müzik dinlersin?

Kızla konuşulacak konular arasında yer alan bir konu da en çok ne tür müzik dinlersin sorusu. Kızla konuşurken bu soruyu sorduğunuzda hakkında değişik bilgiler edinmeniz çok olası. Ancak bu soruyu kullanacaksınız flört ederken pat diye sormamanız gerekiyor.

Düşünsenize aniden telefonunuzun bildirim ekranına bir bildirim düşüyor. Hangi tür müziklerden hoşlanırsın? Böyle aniden mesajı atarsanız ona şu izlenimi vermiş olursunuz; konuşacak konum kalmadı ben de bunu buldum. Karşı taraf için pek de iç acıcı bir düşünce olmaz. Bu nedenle konu geldiği zaman sevdiğin şarkılar neler gibi olan bir soru sorulabilir.

Flört ile Konuşulacak Konular Düşünürken Parfümü hakkında mini bir sohbet edebilirsiniz

İddia ediyoruz pek çok sitede bu bilgiye ulaşamayabilirsiniz. Kızla konuşulacak konular hakkında olan yazılar hep genel geçer konular hakkında oluşturulur normalde. Biz sizler için detaylı bir beyin fırtınası yaptık. İlginç, üzerinde uzun saatler düşünülmüş soruları sizler için derledik. Bu soruları sorduğunuz zaman flört ilişkiniz daha heyecan kazanabilir. Çünkü bu tür sorular cevapları sizin için kıymetli olduğundan sorulur.

Bilindiği üzere koku hafızası diye önemli bir hafıza türü bulunuyor. Eğer bunu ilk defa duyuyorsanız ufak bir örnek ile anlatacağız size hiç merak etmeyin. Örneğin taze ekmek kokusu sizi çocukluğunuzdaki bir ana götürür. Yeni basılmış kitap konusu bambaşka bir yere. Yani kokular hafıza için oldukça önemli ve değerlidir. Karşınızdakine de parfümünü sormak sana değer veriyorum un bir başka deyişidir.

Eğer ilk buluşmanızı atlatış bir flört aşamasında iseniz örneğin şöyle bir soru da olabilir. İlk buluşmada senden çok güzel bir koku geliyordu heyecanımdan dolayı bir soru soramadım. Rica etsem parfümünü benimle paylaşır mısın? Sorunun inceliğine naifliğine bakar mısınız. Karşınızdaki kişi oldukça etkilenecektir bu sorudan emin olabilirsiniz.

İlgi alanları hakkında konuşmak

İlgi alanları kişilerin nelerden hoşlandığı hakkında sana bilgi verir. Bu nedenle bizden sana ufak bir uyarı. Bu anahtar konuyu iyice öğrenmen. Bir kızla konuşulacak konular deyince akla gelen konulardan biri de ilgi alanları meselesidir. İlgi alanları, karşınızdaki kişi hakkında büyük önem ifade ediyor. Çünkü karşınızdaki kişinin sevdiği ya da sevmediği faaliyetler ön plana çıkmış oluyor.

İlgi alanı meselesine girdiğiniz an uçsuz bir derya ile karşılaşmak olasıdır. Konuşacak konu bulamadığınız zaman bu tür sorular size iyi gelecektir. Böylelikle konuşacak konunuz olmuş olacaktır. Örneğin at binmeyi çok seven bir kızla konuştuğunuzu düşünelim. Bu bilgiyi hemen cebe atıyorsunuz ve bir sonraki hamlede kullanıyorsunuz. Nasıl mı? Şimdi vereceğimiz detaylar ile oldukça güzel bir sürpriz hazırlamamanız içten bile değil.

Düşünelim ki at binmeye oldukça ilgili bir kızla konuşuyorsunuz. Ve henüz flört aşamasındasınız. Eğer onun zihninde unutulmaz bir yer edinmek istiyorsan kesinlikle bu bilgiyi kullanman gerek. Bu noktrada flört ile konuşulacak konular hakkında aklınızı birçok şey kurcalamaya başladı. Şimdi düşünelim ki güzel giden bir flört dönemi yaşıyorsunuz. Karşındaki kişi sana atlara ilgisi olduğundan at binmeyi çok sevdiğinden bahsetti. Sana bunu dediği an yapman gereken aaa hadi hemen gidelim demek kesinlikle değil. Tatlı bir cevap vererek konuyu kapatmak en doğrusu olacaktır. Ancak aklınızda tabii ki bu konuyu kapatmayacaksınız. Cebinize bu yeni joker bilgili attınız.

Bu yeni bilgiden sonra bir sonraki buluşma için onu at binmeye götürebilirsin. Tabii bu sürpriz olacak. Senin sevdiğin bir konu hakkında biri sürpriz hazırlasa çok mutlu olursun öyle değil mi? Kızlar da sürpriz işlerine erkeklerden daha çok önem ve değer veriyor malum. Sende erkek olarak kendini bu açıdan gösterebilirsin.

Kahveler ve Kitaplar Hakkında Sorular

Kahveler ve kitaplar hakkındaki sorular, konuşulacak bir başka konulardan biridir. İlk buluşmanız olduysa orada çay mı yoksa kahve mi tercih ettiğinden hangisine daha düşkün olduğunu anlayabilirsin. Örneğin ilk buluşmada kahve tercihi olduğunu gözlemledin. O zaman hemen bu bilgili cebine ekliyorsun. Sohbet mi tıkandı, konuşacak şeyler mi bitti hemen buradan söze girebilirsin. Hem de böylece karşındaki kişi kendini değerli hisseder benim hakkımda detayları unutmamış diye.

Sohbet Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler…

Sizler için, sohbet edilirken dikkat edilmesi gereken bazı noktalara temas etmek istiyoruz. Çünkü bazen flört esnasındaki heyecana bağlı olarak bu detaylar atlanabiliyor. Bu detayların dikkatini çekmek için tek bir başlık altında sizler için konu konu değerlendireceğiz. Sizler de hazırsanız ilgili başlıklara tek tek geçelim…

1) Karşınızdaki Flörtünüzün Sevdiği Gibi Davranmayın, Kendiniz Olun

Bu başlık çoğu zaman son derece atlanıyor. Sonra da işin içinden çıkılmayan bir hal alabiliyor. Bu nedenle de ilk olarak bu başlığa değinmek istedik. Gelin hep beraber düşünelim. Örneğin kızlar genelde sürprizden vs. çok hoşlanır. Sırf karşınızdaki hakkınızda iyi düşünsün, senin hakkında olumlu düşünceleri olsun diye olduğunu farklı göstermemen gerekiyor.

Diyelim ki kendini çok sürpriz yapan biri gibi gösterdin. Ancak zaman geçtikçe bunun böyle olmadığı ortaya çıkacaktır. Ve bu sefer de hayal kırıklığı yaşatabilirsiniz. Bu da hiç hoş olan bir durum değil. Ne varsa nasılsan olduğu şekilde net olarak ifade etmende fayda var.

2) Sürekli Onu Öven Samimi Bir Havada Olmayın

Bir diğer en çok karıştırılan konu hangisi diye sorsanız hiç şüphesiz bu meseleden bahsederim. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki elbette karşınızdaki kişi beğendiğiniz için flörtünüz. Ancak daha ilk başlarda sırf kızla konuşulacak konular bulamıyorsunuz diye karşınızdakini sürekli övme modunda olmamanız gerekiyor.

Evet ilgi duymak, beğenmek çok güzel konular flört için. Ancak sırf konu bulamadığınız için bu ilgili girişimlerden kaçınmanız gerekiyor. Konuşacak iyi, ilgili bir konu bulamadıysanız susmayı da tercih edebilirsiniz. 7 gün 24 saat konuşacaksınız diye bir koşul da bulunmuyor sonuçta. Konu olsun diye konuşmayı geçtim, eğer sürekli övgü dolu sözler söylerseniz karşıdaki flörtünüz de düşünür. Demek ki her tanıdığı insan ile böyle övgülü şekilde konuşuyor. Bunu istemezsiniz değil mi? Bu nedenle bu başlığa çok ama çok dikkat etmelisiniz.

3) Hayatımdaki Kimseyle Bu Hayalleri Kurmadım Gibi Sıradanlıklardan Uzak Olacak Şekilde Durun

Gerçekten bu konu da o kadar karıştırılıyor ki tahmin bile edemezsiniz. Yine bir örnek vererek açıklayacağız. Sürekli senin gibisini hiç görmedin, hayatımda giren herkesten farklısın, diğerleri hiç senin gibi iyi değildi cümlelerini karışınızdakine yönelttiğinizi düşünelim. Bunlar flört aşamasında çok da samimi şeyler olarak hafızalarda yer bulmaz. Kızla flört ederken sırf etkileyeyim diye bu tür şeyler kesinlikle girişmeyin.

Biri size sürekli ilgili eski sevgililerini yerde ve sizi sürekli şekilde övse bu durumda bir terslik var diye bir duraksarsınız. Onun şu özelliği şöyleydi ama senin bu özelliğin böyle. Onun saçları şöyleydi senin böyle. Onun onun onun … Ne kadar itici ve yapmacık duyuyor değil mi.

Siz sürekli olarak çok güzel çok eşsiz olduğunu belirtmeye çalıştıkça karşınızdaki flörtünüz bu durumdan oldukça rahatsız olacaktır. Bu konuları konuşmak noktasında biraz geri durmanızı tavsiye ederiz.

4) Konu Ne Olur İse Olsun Eski Sevgiliyi İşin İçine Katmayın

Kızla konuşulacak bir konu ararken aman ha konuyu eski sevgilinize getirmeyin. Henüz flört aşamasında olduğunuz kişiyle flört aşamasını atlamadan ayrılık yoluna girebilirsiniz. Hangi konu olursa olsun, eski sevgilinizin konuşmaya değer bir konusu olmamalı. Çünkü o yaşandı ve bitti. Eğer flört ettiğiniz kişi merak ederse tabii ki konuya açıklık getirebilirsiniz.

Ancak sürekli olarak maziden eski sevgiliden bahsetmek kadar ilişkiye zarar veren başka bir şey daha yoktur. Gerek kızlar olsun gerek erkekler her iki grubun da bu sohbetten hiç hoşlanmayacağına emin olabilirsiniz. Bunu engellemek amacıyla konuyu pek o taraflara götürmemenizi öneririz. Çünkü şöyle bir izlenim verebilirsiniz. Eski sevgilimi unutmadım… Bu izlenim kadar flört aşamanızı etkileyecek bir izlenim yoktur.

Konuşacak konu bulamadıysanız 1 saat de konuşmayın bir şey olmaz. Ama bilerek ya da yanlışlıkla konuyu oralara getirmeyin. Bu kısım flört ilişkisi için çok ama çok önemli. Sakın atlamayın.

Sona doğru…

Sizler için hazırladığımız bu yazımızda flört ile konuşulacak konulara yer verirken bir de işinizi kolaylaştıracak artı olacak şekilde uyarılarda bulunduk. Bu yazdıklarımızı dikkate alırsanız konu bulma konusunda hiç sıkıntı çekmezsiniz.

Bir sonraki yazımızda görüşmek dileği ile…

] }

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir